ASCII blog [RSS]
27. 3.

Nula milimetrů


Konečně mám vousy delší než vlasy. Ale nevypadám jako Karl Marx, šel jsem na to z druhé strany.

Situace na mojí hlavě je jako bojiště zákopové války. Nic moc se tam nedá zachránit & nejlepší, v co můžu doufat, je brzký konec & sestřih Jasona Stathama. Dalo se to čekat, protože nejméně čtyři generace zpátky byly všichni předkové holohlaví. Tohle aspoň potvrzuje, že nejsem adoptovaný. (mmch: Je to zvláštní si skutečně naplno uvědomit, že jste z 50% jedním z vašich rodičů & to je váš osud, kterého se nemůžete zbavit, nemůžete tu jednu polovinu odřezat skalpelem.)

V posledních měsících jsem začal zkracovat. Začal jsem s 12 milimetry, chvíli s tím na zkoušku žil, pak se ostříhal na 9 mm, zase s tím pár týdnů fungoval, pak to zkrátil 6 mm, zase test, sestřihal 3 mm & teď jsem udělal poslední krok: nula milimetrů. Tedy ne úplně nic, ale jen tolik, kolik dovolí strojek bez nástavce. Bude to spíš někdo kolem jednoho milimetru, ale to se už pohybuji v délkách, které spadají do kategorie "bez vlasů".

Ale musím říct, že to není to špatný. Navíc jsem konečně na vlastní oči viděl tu jizvu █████████████, kterou mám na hlavě asi od pěti let.


«« 28. 3. Tučné písmo
»» 26. 3. Jedna fotka od provazu

sem odkazují:
Nahota